دیدار معاون نظام وظیفه عمومی استان هرمزگان با رییس دانشگاه و مسئولان دانشجویی

۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۱۹:۴۴ کد : ۹۹۸ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۲۲۸

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس تأکید کرد:

سهم مهم نیروی انتظامی در پیشبرد سیاست‌های نظام اسلامی چشمگیر است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، نقش نیروی انتظامی در پیشبرد سیاست‌های نظام اسلامی را مهم ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهدی باقری در دیدار با معاون کل نظام وظیفه استان هرمزگان با تبریک فرارسیدن هفنه نیروی انتظامی اظهار کرد: ثبات سیاسی، نظامی و امنیت کشور مرهون ایستادگی حافظان سبز‌پوش و دلاورمردان میهن اسلامی است.

وی با قدردانی از تلاش‌های خالصانه پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی در ایجاد و حفظ امنیت در کشور، تصریح کرد: امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون تلاش‌هایی بوده که در جهت پیشبرد سیاست‌های نظام و انقلاب صورت گرفته و بدون تردید نیروی انتظامی سهم قابل توجهی در این زمینه دارد.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با اعلام رضایت‌مندی خود از عملکرد حوزه نظام وظیفه این واحد دانشگاهی گفت: فعالیت در چارچوب مقررات و اعمال بخشنامه‌های صادره از سوی نظام وظیفه و همچنین تکریم و تسریع در حل مشکلات دانشجویان از جمله مواردی بوده که به‌بهترین شکل ممکن اجرا شده است.

حسن دستوری‌زاده معاون نظام وظیفه استان هرمزگان نیز گفت: خدمت به مردم با ایجاد آرامش در جامعه از رسالت مهم نیروی انتظامی بوده که توانسته با همکاری مردم، دستگاه‌های اجرایی و به‌ویژه دانشگاه‌ها به این مهم دست یابد.

وی از فرهنگ‌سازی به‌عنوان مؤلفه مهم در کاهش آسیب‌های اجتماعی یاد کرد و افزود: دانشگاه به‌عنوان پایگاه علمی و فرهنگی توانسته با فرهنگ‌سازی و مولفهٔ آگاهی اجتماعی در کاهش نرخ بزهکاری پیشگیری از وقوع جرم نتایج مطلوبی به دست آورد.

ابوذر سالاری‌فر معاون دانشجویی و فرهنگی واحد بندرعباس با بیان اینکه باید رابطه تنگاتنگی بین دانشگاه و نظام وظیفه عمومی باشد، گفت: ارتباط وظیفه عمومی استان با دانشگاه‌ها برای ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان مشمولان، می‌تواند مسیر ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی را هموار سازد.

وی تعامل و هماهنگی دانشگاه‌ها با مسئولان نظام وظیفه عمومی را مهم ارزیابی کرد و افزود: برگزاری نشست‌ها و ارائه نظر و آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های مشمولان خدمت از موارد مهمی است که باید مکرر در دانشگاه انجام شود.

در پایان این دیدار رئیس واحد بندرعباس با اهدای لوح سپاس از همکاری و تلاش‌های صادقانه معاون وظیفه استان هرمزگان و همکاران پرتلاش وی قدردانی کرد.


نظر شما :