دیدار رییس واحد با خانواده شهدا و جانبازان

۰۸ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۳ کد : ۸۸۸ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۷۰۴۹

دانشگاهیان واحد بندرعباس با خانواده شهدا و جانبازان دیدار کردند

دیدار با خانواده شهدا

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با خانواده جانبازحسین گلکار ، شهیدان منصور فرخی نژاد و شریعت جوذری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس گفت: رشادت ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، درس ایستادگی و شهادت را به ما آموخت و انقلاب اسلامی را با راه و نام امام راحل به دنیا معرفی کرد.

مهدی باقری پیروزی انقلاب اسلامی با شعار وحدت شیعه و سنتی به ثمر نشست و در طول دوران دفاع مقدس همه اقشار مردم با هر دین و مذهب برای دفاع از انقلاب، کشور و ناموس خود به جبهه‌ها شتافتند و در این میان نقش برادران شیعه و سنی پر رنگ تر از سایر اقلیت های مذهبی بود.

وی یادآوری کرد که باید با منویات مقام معظم رهبری حرکت رو به رشد خود را دنبال کنیم و در سایه اتحاد، همدلی و همراهی تحت لوای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه از مقدسات دین اسلام دفاع کنیم.

636657114869773124.jpg

باقری گفت: انقلاب ما باید الگوی جهانیان باشد و با آگاهی دادن به کشورهای خاورمیانه به خصوص کشورهای همسایه خطر اختلاف افکنی شیعه و سنتی را بوسیله دشمنان به طور مستمربه آنان یادآور کند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس نیز با گرامیداشت خاطره شهدا، آنان را وارثان اصلی این انقلاب خواند و گفت: این انقلاب ادامه‌دهنده راه پیامبر گرامی اسلام است تا بتواند در سایه وحدت و همدلی همه مسلمانان جهان را در زیر یک چتر گرد هم آورد.

ابوذر سالاری‌فر ادامه راه شهدا را از وظایف مهم دانشگاه ها دانست و افزود: دانشگاه ها باید به عنوان عناصر خلاق، خوش فکر و اندیشمند در تبیین و انتشار افکار و اندیشه های شهدا نقش به سزایی ایفا کنند.

این دیدار که به همت معاونت دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی واحد بندرعباس ترتیب داده شده بود مسئولان دانشگاهی بندرعباس با خانواده جانبازحسین گلکار و شهیدان منصور فرخی نژاد و شریعت جوذری از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کردند


( ۲ )

نظر شما :