جلسه شورای استانی دانشگاه

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۲۰:۴۱ کد : ۸۳۸ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۶۹۳

رئیس مرکز نظارت و بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی:

خود نظارتی جایگزین متولیان نظارتی شود.

خانی

رئیس مرکز نظارت و بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه انسان باید در همه حال خداوند را ناظر بر اعمال و رفتار خود بیند تا بتواند به تعهدات و اخلاقیات خود جامه عمل بپوشاند گفت:باید به گونه ای پیش برویم که خود نظارتی جایگزین متولیان نظارتی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا،محمد عبدالله خانی در جلسه شورای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان که با حضور دبیر هیات امنا و روسای واحد ها و مراکز این استان برگزار شد این دانشگاه را به عنوان یکی از میراث های گرانبهای انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: اصالت دانشگاه آزاد اسلامی برگرفته از انقلاب است و فعالیت آن در جهت سیاست های نظام و رهبری است.

این مسئول ازمدیریت راهبردی به عنوان رمزموفقیت دانشگاه یاد کرد و گفت:هدف گزاری و اتخاذ سیاست های تحول گرا در راستای رفع مشکلات و موانع جامعه و پاسخگویی به موقع در برابر مطالبات مردم نشان از مدیریت توانمندی است که در دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون صورت گرفته و باید همواره در این جهت گام بردارد.

وی نظارت بر کیفیت عملکرد دانشگاه را از وظایف اصلی بازرسی خواند و تصریح کرد: همکاری واحد ها و مراکز دانشگاهی با دفتر بازرسی در چهارچوب ها و آیین نامه های تعریف شده موجب می شود تا پیشگیری مناسبی صورت گیرد و مجموعه در مسیر رشد و پیشرفت قرار گیرد.

رئیس مرکز نظارت و بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام رضایت از فعالیت های موثر و ماندگار در این استان گفت:با نگاه اجمالی به آمارها نشان می دهد تلاش مضاعفی در جهت پویایی دانشگاه صورت گرفته که بدون تردید حاصل زحمات و تلاش هایی است که در این مجموعه صورت گرفته است.

636614847501311135.jpg

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در ابتدای این جلسه نیز با اشاره به نقش مهم بازرسان در امر بازرسی درهر سازمان و نهادی گفت: ضرورت وجود نظارت و توصیه به ایجاد یک سیستم نظارتی به معنای بی اعتمادی به کارکنان سازمان ها نیست بلکه برای داشتن یک سازمان سرآمد، نظارت هم لازم است تا از فساد احتمالی در سیستم پیشگیری شود و موجبات ارتقاء و سرآمدی سازمان نیز فراهم گردد .

مهدی باقری افزود: پایش ، نظارت و ارزیابی پیوسته و اعمال قوانین بدون تبعیض از مهمترین عوامل نهادینه سازی و ارتقاء سلامت اداری بوده که این کار با تلاش بازرسان به خوبی در کشورصورت گرفته است.

رئیس واحد بندرعباس از نیروی انسانی متعهد و با اخلاق کاری بالا را نعمت بزرگ برای هر سازمانی یاد کرد و گفت:دانشگاه آزاد اسلامی با پتانسیل بالا و بهرمندی از نیروهای متعهد و متخصص خود تا کنون توانسته به افتخارات بزرگ دست یابد.

در پایان این جلسه روسای واحد ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان پیشنهادات و عملکرد خود را به حاضرین ارائه کردند.


نظر شما :