آیین تکریم و معارفه معاون دانشجویی و فرهنگی

۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۱ کد : ۶۶۶ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۳۳۱
آیین تکریم و معارفه معاون دانشجویی و فرهنگی

درآیین تکریم و معارفه معاون دانشجویی وفرهنگی واحد بندرعباس مطرح شد

دغدغه فرهنگی و علمی یکی از خواسته های اصلی دکتر ولایتی و دکتر رهبر است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس درآیین تکریم و معارفه معاون دانشجویی و فرهنگی این واحد یکی از دغدغه های اصلی و اساسی دکتر ولایتی و دکتر رهبر را مسائل فرهنگی وعلمی عنوان کرد و گفت:« باید این دغدغه به عنوان یک اصل در دانشگاه ساری و جاری شود.»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در این مراسم که با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از مسئولان وکارکنانبرگزار شد با تبریک فرا رسیدن میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو گفت:داشتن دانشگاه انقلابی مستلزم نهادینه کردن فرهنگ انقلابی و دینی دربین دانشگاهیان است که باید مسئولان این مسئله مهم را به عنوان رسالت اصلی خود قرار دهند.

636480650828523418.jpg

مهدی باقری حوزه دانشجویی و فرهنگی را از مهمترین حوزه ها ی دانشگاه دانست و گفت:توجه به مسائل فرهنگی و ایجاد فضای معنوی مطلوب در بین جوانان جامعه در راستای تقویت فرهنگ دینی و اسلامی از جمله وظایف سنگینی است که باید با مشارکت دانشجویان و همراهی مسئولان تحقق یابد.

این مسوول تحقق منویات رهبری و اجرای سیاست های نظام و انقلاب را ازوظایف مهم دانشگاه دانست و تصریح کرد: «دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان میراث بزرگ انقلاب اسلامی و بزرگترین دانشگاه حضوری جهان باید مروج اصلی فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی در جامعه باشد.»

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان نیز با تاکید برایجاد تعامل درمجموعه دانشگاه گفت: حوزه فرهنگی باید با برقراری تعامل با دیگر حوزه ها بتواند اهداف خود را به نحوشایسته ای پیش ببرد به گونه ای که زمینه نارضایتی افراد فراهم نشود و با مشارکت و استقبال دانشجویان ،استادان و کارکنان همراه باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محسن ابراهیمی با اعلام رضایت خود از فعالیت های فرهنگی در دانشگاه و تعامل مناسب با دستگاههای اجرایی استان گفت:برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی ،کارگاههای تربیتی و روان شناسی با همکاری و مشارکت تشکلها و کانون های دانشجویی مهر تاییدی بر عملکرد این واحد دانشگاهی است.

این مسئول تقویت فعالیت های قرآنی و کسب رتبه های برتر مسابقات کشوری را از دیگرموفقیت های این حوزه دانست وافزود:بدون تردید دستیابی به این افتخارات مرهون همدلی دانشگاهیان بوده و در ادامه راه نیز نیازمند این همراهی خواهد بود.

در ادامه این جلسه داود افخمی تبا معاون پیشین حوزه فرهنگی و دانشجویی گزارشی از برنامه های اجرا شده در این حوزه ارائه کرد و سپس ابوذر سالاری فر معاون جدید این حوزه به تشریح برنامه های آینده خود پرداخت..

در پایان این مراسم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از زحمات داوود افخمی تبا معاون اسبق دانشجویی و فرهنگی قدردانی کرد و ابوذر سالاری را به عنوان معاون جدید دانشجویی و فرهنگی معرفی و منصوب کرد.

636480650901648508.jpg 636480650875398516.jpg


۱ رای

نظر شما :