بیانیه تشکلهای سیاسی علیه کشتار مسلمانان میانمار

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۲۲:۱۶ کد خبر : ۵۱۳ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۱۸۷

بیانیه تشکلهای استادان و دانشجویان واحد بندرعباس علیه کشتار مسلمانان بی دفاع میانمار

دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس

تشکل هایی دانشجویی و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، با صدور بیانیه ای کشتار وحشیانه و بی رحمانه نیروهای دولتی و بودائیان افراطی دربه قتل رساندن مردم مسلمان بی دفاع و بی گناه میانمار را به شدت محکوم کرد

به گزارشروابط عمومی،در این بیانیه با اشاره به کشتار وحشیانه و هولناک مسلمانان میانمار توسط گروه تندرو و بی هویت بودایی ونیروهای دولتی همه مسلمانان را متاسف و متاثر ساخت و چهره پلید و دروغین کشورهای غربی طرفدار به اصطلاح حقوق بشر را بیشتر نمایان ساخت .

در این بیانیه آمده است کجایند آنانی که دم از حقوق بشر می زنند ودر این فاجعه اسف بار و خونین نسل کشی مسلمانان بی گناه و بی پناه میانمار چشم و زبان خود را بسته وگویا که این فاجعه خونین را نمی بینند و یا از آن اطلاع ندارند.

در ادامه این بیانیه آمده است، این کشتار وحشیانه قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد و به ما به عنوان دانشجو و استاد مسلمان و آزاده این پیام را می رساند که دست جنایتکارانه استکبار بار دیگر در نسل کشی مسلمانان از آستین پنهان خود در قالب افراطیون بودایی بیرون آمده تا صحنه های غیر انسانی وخوی ددمنشانه و حیوان صفت خود را به نمایش بگذارد .

این حادثه تلخ زمانی به اوج می رسد تا کام شیرین مسلمانان را در برگزاری اعیاد سعید غدیرخم و قربان به تلخی بگرایاند وچهره کثیف استکبار جهانی را از منظری دیگر در مقابل چشم جهانیان به نمایش بگذارد.

در این بیانیه اشاره شده است که مردم آزاده و مسلمان ایران به تبعیت از رهبر معظم انقلاب در ادامه راه سید شهدا دست از حق خواهی و عدالت طلبی برنخواهد داشت و آماده هست تا پوزه خونین گرگ صفتان استکبار را در هر لباسی و در هر رنگ و لعابی به نابودی و ورطه سقوط بکشاند .

در ادامه آمده است که استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار بداند که اکنون شکوفه‌های نهضت بیداری اسلامی در جهان به بار نشسته است و پرچم احیای هویت و ارزش های دینی، عدالت‌خواهی، استقلال‌طلبی، صهیونیسم‌ستیزی و آزادی‌خواهی به اهتزاز در آمده و این موج بیداری و استکبارستیزی دیر یا زود روزی چون سیل خروشان خانه و کاشانه ی عنکبوتیشان را در خواهد نوردید و به نابودی خواهد کشید.

در پایان بیانیه تاکید گردیده که : جامعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان نیز اعم از مسوولان، اساتید،کارکنان و دانشجویان به تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری، ضمن اعلام حمایت و همبستگی از مسلمانان بی پناه و بی گناه میانمار انزجار خود را از استکبار جهانی و کشورهای به اصطلاح طرفدار حقوق بشر اعلام می دارد و آماده هست تا با میثاق مجدد با آرمان های آزادی خواهی و ظلم ستیزی، با اقتدار در برابر نظام سلطه جهانی به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم بایستد و حقوق مسلمانان بی گناه را از حلقوم وحشیان ددمنش بیرون بکشد.


نظر شما :