تحصیل رایگان رتبه‌های زیر هزار در دانشگاه آزاد اسلامی

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۳ کد : ۴۴۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۱۳۷۱

در همایش دانشگاه آزاد برای تقدیر از رتبه‌های برتر مطرح شد

تحصیل رایگان رتبه‌های زیر هزار در دانشگاه آزاد اسلامی

 
مراسم معارفه سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی‎
 

همایش بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی برای تقدیر از رتبه‌های برتر آزمون سراسری با حضور معاونان این دانشگاه از صبح امروز در واحد علوم و تحقیقات در حال برگزاری است.

 

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، امیررضا شاهانی، سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم گفت: «هدف از این برنامه معرفی دانشگاه آزد به رتبه‌های برتر و تسهیلاتی که به آنها ارائه می‌دهد، است. دانشگاه آزاد با بیش از 520 واحد دانشگاهی و حدود یک و نیم میلیون جمعیت دانشجویی بزرگترین دانشگاه کشور است.»

او ادامه داد: «سیاست فعلی دانشگاه ارتقای کیفیت این مجموعه است و باشگاه پژوهشگران و نخبگان که در دانشگاه وجود دارد به پذیرش نخبگان و محققان برتر می‌پردازد که مقام‌های زیادی هم هر ساله در زمینه ربوکاپ و دیگر زمینه‌های علمی کسب می‌کنند.»

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد درباره تسهیلاتی که دانشگاه به رتبه‌های برتر ارائه می‌دهد، گفت:‌ «رتبه‌های زیر هزار در سه زیرگروه فنی مهندسی، پزشکی و انسانی از تسهیلات این مجموعه برخوردار می‌شوند. در رتبه‌های زیر هزار غیر پزشکی از تخفیف شهریه 100 درصد برخوردار می‌شوند و در رتبه‌های بین هزار تا 2 هزار، 50 درصد تخفیف برای آنها در نظر گرفته شده است. رتبه‌های پزشکی زیر 500، 50 درصد تخفیف دارند و معدل‌های بالای 17 به تمام دانشجویان تخفیفات تعلق می‌گیرد.»

شاهانی افزود: «برای ادامه تحصیل هم در مقاطع بالاتر بدون آزمون پذیرش می‌شوند و اگر در طول تحصیل موفق باشند برای استخدام هیات علمی اولویت دارند.»


( ۳ )

نظر شما :