جزئیات سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۹ کد : ۲۱۷۵ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۸۴

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از برگزاری مسابقات ورزشی و تجلیل از پیشکسوتان در سالروز راه‌اندازی این واحد دانشگاهی خبر داد.

تجلیل از پیشکسوتان در سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، محمود صباحی‌زاده در جلسه هماهنگی گرامیداشت سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: به مناسبت فرارسیدن سالروز راه‌اندازی این واحد دانشگاهی مسابقات ورزشی و مراسم تجلیل از پیشکسوتان دانشگاهی برگزار می‌شود.

وی برگزاری مسابقات ورزشی کوهپیمایی یکروزه، تنیس روی میز، دارت و تیر و کمان را ازجمله مسابقات این دوره برشمرد و افزود: اقدامات لازم در این زمینه قبلاً انجام و برای اطمینان از بهتر برگزارشدن مراسم، این جلسه هماهنگی برگزار می‌شود. به دلیل اینکه نتایج مسابقات را باید تا روز چهارشنبه اعلام کنیم قرار است مسابقات یکروزه و سبک برگزار و از برندگان تجلیل شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس تجلیل از پیشکسوتان و بازنشستگان دانشگاه را از دیگر برنامه‌های این مراسم عنوان کرد و گفت: تجلیل از شهریار مشیری به‌عنوان مؤسس و بنیان‌گذار دانشگاه آزاد اسلامی نیز از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

به گزارش آنا، این مراسم روز چهارشنبه ۱۸ فروردین‌ همزمان با سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار می‌شود.


( ۱ )

نظر شما :