تاکید رئیس دانشگاه بر تحقق شعار سال

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۳ کد : ۲۱۷۳ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۴۸

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان تأکید کرد که تحقق شعار سال برای رسیدن به اهداف کلان انقلاب باید سرلوحه کار دانشگاهیان قرار گیرد.

تحقق شعار سال سرلوحه کار دانشگاهیان قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، احسان کامرانی در دیدار نوروزی با کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس درباره نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ به نام«تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» از طرف مقام معظم رهبری اظهار کرد: هوشیاری و پیش‌دستی رهبر اندیشمند انقلاب اسلامی همواره با مشخص کردن مسیر راه، آن‌چنان جامعه را متفکرانه هدایت کرده که راه بر نفوذ دشمن سد شده و دشمن همیشه در پشت خاک‌ریزهای ناتوانی خویش غافلگیر مانده است.

وی افزود: راه انقلاب، همواره برای حرکت واضح و روشن است و این ماییم که باید به‌عنوان مجموعه دانشگاه با برنامه‌ریزی و استراتژی مهندسی شده برای تحقق شعار سال کوشش کنیم و با برنامه‌ریزی مدون و مستمر این حرکت را استمرار بخشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از همه همکاران و اعضای هیئت علمی دانشگاه خواست تا در کنار هم با همدلی، همگامی و همراهی پشتیبان وحدت و انسجام به وجود آمده باشند و با تشریک‌مساعی و دوری از تشتت آرا سعی کنند با دلسوزی بیشتر از گذشته برای جامعه دانشگاهی خالصانه خدمت کرده تا بتوانند در کنار این خدمت‌رسانی، چرخ رونق اقتصادی را در کشور نیز بهتر از گذشته به حرکت درآورند.

کامرانی دانشگاه آزاد اسلامی را مؤسسه مردم‌نهاد خواند که به پشتوانه مردم در راستای حل مشکلات و معضلات جامعه بوده و با توانمندی‌های که در خود دارد می‌تواند راهگشای بسیاری از این مشکلات باشد و دروازه‌های ترقی و پیشرفت را به روی جامعه بگشاید.

وی با خطاب قراردادن دانشجویان دانشگاه گفت: دانشجویان باید بدانند که سرمایه‌های ذی‌قیمت و آینده‌ساز کشور هستند و برای رسیدن به جامعه‌ای توسعه‌یافته و دور از پلشتی‌ها باید تلاش و کوشش را سرلوحه کار خود قرار دهند و با آموزش مهارت‌های لازم به فکر سازندگی کشور باشند؛ زیرا کشور در شرایط کنونی بیش از گذشته به فکر و اندیشه جوانان مؤمن، متعهد و مهارت‌محور نیاز دارد و لازم است همه شما دانشجویان، مسیر حرکت خود را بر شعار تولید منطبق کنید و مسئولان موظفند در این راستا، شما را پشتیبانی و موانع را از پیش رویتان بردارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس درباره آغاز سال نو شمسی و نوشدن طبیعت عنوان کرد: این آیین دیرین برخاسته از فرهنگ متعالی ایرانی و اسلامی بوده و چنان با آمیزه‌های دینی و مذهبی گره‌خورده که همواره، موجد حرکت‌های آرمانی و ترقی‌خواهانه ملت بزرگ ایران شده و ظهور انقلاب اسلامی، نمونه‌ای از پیوند متعالی این فرهنگ اسلامی و ایرانی است.  

کامرانی با تأکید مجدد بر حفظ موازین و پروتکل‌های بهداشتی برای مبارزه با بیماری منحوس کرونا تأکید کرد: باید همه مانند گذشته با رعایت موازین بهداشتی برای کمک به حال کادر تلاشگر و ایثارگر درمان در رسیدن به هدف از هیچ کوششی دریغ نکنیم.


نظر شما :