۲۲ بهمن نماد اتحاد و همدلی ایران اسلامی

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۴ کد : ۲۱۳۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۱۷۷

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان:

۲۲ بهمن ۵۷ اتحاد، قدرت و همدلی مردم را درچشم جهان رقم زد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرعباس، احسان کامرانی به مناسبت  فرا رسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن با گرامی‌داشت این روز بزرگ اظهار کرد: این انقلاب به‌واسطه خون هزاران شهید جان برکف به پیروزی رسید و امروز باید نقش ما در استمرار آن تبیین شود.

وی اشاعه آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی را از بزرگ‌ترین مأموریت‌های نسل انقلاب خواند که باید به نسل آینده منتقل و به عنوان دایره‌المعارف استقلال و آزادی ملت در دسترس عموم باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان یادآورشد: در طول ۴۲ سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی توانستیم پر افتخار از تهدیدات دشمنان ودر رأس آنها استکبار جهانی آمریکا، سربلند و پیروز بیرون بیاییم و امروز به عنوان یک کشور قدرتمند، مقتدر و با‌صلابت در جهان نقش ایفا کنیم.

این استاد دانشگاه گفت: پیشرفت‌های ما در تکنولوژی، صنعت انرژی هسته‌ای، ساخت انواع موشک‌های دفاعی  و... گوشه کوچکی از اقتدار و قدرت این ملت است که به پشتوانه حمایت آنان از انقلاب و رهبر معظم انقلاب به این مرحله رسیده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس بیان کرد: قدرت آمریکا در جهان رو به زوال است و می‌رود تا به دست خود مردم آمریکا به نابودی برسد و  چهره این نظام امروز در حوزه دموکراسی، قدرت و .... بر همه کس آشکار شد و همه جهانیان فهمیدند که پشت این هیمنه پوشالی، قدرت و مشروعیتی نیست.

کامرانی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز می‌تواند به عنوان یک کشور قدرتمند به خود ببالد که با تکیه بر علم و دانش این جوانان توانسته از تهدیدات دشمنان فرصت برای خود فراهم کند و زمینه رشد و بالندگی را با قدرت رقم بزند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بزرگداشت این ایام به ویژه روز ۲۲ بهمن با تجدید میثاق با بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام عظمای ولایت؛ به دلیل شرایط حاکم بر جامعه (شیوع کرونا) با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی، همراه با سایر اقشار مردم ولایتمدار، آگاهانه بر تداوم آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب و ادامه آن صحه می‌گذارد و بر ادامه این راه روشن تأکید دارد.


نظر شما :