راه اندازی پردیس دانشگاه آزاد شهر سندرک

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۰ کد : ۲۱۳۰ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۲۳۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان:

توسعه علمی با پیروزی انقلاب کار خود را آغاز کرد/ پردیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر سندرک شهرستان میناب افتتاح شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: توسعه علمی با پیروزی انقلاب کار خود را آغاز کرد و امروز شاهد تولید علم و فناوری در دورترین نقاط کشور هستیم و به خود می بالیم که خدمتگزار مردم و انقلاب در این حوزه باشیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان در مراسم افتتاح و آغاز به کار پردیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر سندرک میناب که با حضور امام جمعه شهرستان میناب، فرماندار و جمعی از مسئولان برگزار شد، با تبریک  ایام‌الله دهه فجر گفت: به میمنت این ایام شکوهمند این پردیس برای ارائه خدمات علمی و آموزشی در این منطقه از استان هرمزگان و شهرستان میناب فعالیت خود را آغاز می‌کند تا شاهد شکوفایی فرزندان این مرز بوم در کشور باشیم.

احسان کامرانی افزود: توسعه علمی با پیروزی انقلاب کار خود را آغاز کرد و امروز شاهد تولید علم و فناوری در دورترین نقاط کشور نیز هستیم و به خود می‌بالیم که به عنوان خدمتگزار در این حوزه، در خدمت مردم و انقلاب باشیم و از هیچ تهدیدی نهراسیم و برای پیشرفت کشور دست در دست هم به پیش بتازیم.

دبیر هئیت امنای دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان خاطر‌نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاهی خدمتگزار و پیشتاز، توانسته با تکیه بر مردم برای مردم خدمت کند و هر کجا که که متوجه نیاز شده، زمینه را برای خدمتگزاری فراهم ساخته تا رشد و توسعه علمی را در دورترین نقاط کشور رقم بزند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بیان اینکه امروز با افتتاح این پردیس شاهد توسعه این منطقه خواهیم بود، افزود: همت جوانان منطقه، مردم و مسئولان در خدمت‌رسانی و توسعه علمی، بدون شک دانشگاه آزاد اسلامی را در کیفیت بخشی این خدمات یاری می‌کند.

کامرانی اظهار کرد: افزایش رشته، جذب دانشجو و... باید بر اساس نیاز منطقه انجام شود و رئیس دانشگاه آزاد واحد میناب باید امور را به درستی پایش، تحلیل و عملیاتی کند و کمک مردم در این فرایند بدون تردید، موجب کیفیت‌افزایی و توسعه خدمات بهتر و بیشتر منطقه را به دنبال دارد.

ایجاد رشته‌های متناسب برای توسعه سواحل مکران

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب نیز گفت: با حضور مردم مصمم و یاریگر بدون‌شک توسعه این منطقه به سرعت شکل عملیاتی می‌گیرد و می‌توانیم با کمک خیرین منطقه، زمینه رشد و توسعه را فراهم کنیم.

باقر بارانی افزود: حرکت رو به رشد دانشگاه در کنار توجه به نیازهای منطقه و جوانان از مواردی است که مورد توجه مسئولان است و رشته‌هایی به این منطقه اختصاص داده می‌شود که با حوزه نیاز و کار آنان در توسعه سواحل مکران همخوانی داشته باشد.

وی اظهار امیدواری کرد: با کمک جوانان و مردم بتوان آینده بهتری را برای رشد و توسعه علمی کشور رقم زد و موجبات خوشنودی مردم منطقه را فراهم کرد.

توسعه سواحل مکران با کمک دانشگاه آزاد

فرماندار شهرستان میناب نیز در مراسم افتتاحیه این پردیس دانشگاهی با تأکید بر نقش علم و دانش در تولید فناوری و شکوفایی استعدادهای بالقوه جوانان گفت: امروز خوشحالیم که با کمک دانشگاه آزاد اسلامی شاهد ارائه خدمات علمی به جوانان دانشگاهی منطقه می‌شویم و می‌توانیم زمینه تحصیل آنان را در خانه خود رقم بزنیم.

مجید سلحشور سابقه تاریخی این منطقه را یادآور شد و گفت: تحصیل‌کردگان زیادی در این منطقه از دانشگاه‌های مختلف فارغ‌التحصیل شده‌اند و به عنوان صاحب‌نظر در حال خدمت هستند و جوانان این منطقه با فراهم‌شدن شرایط جدید و بهتر باید بتوانند اهداف علمی خود را برای پیشرفت منطقه معطوف سازند و در این راستا سخت تلاش و کوشش کنند تا موجبات آبادانی منطقه با سرعت بیشتری رقم بخورد.

وی میناب را شهر علم و دانش خواند و تأکید کرد: همدلی، همراهی و موفقیت در کنار تحصیل علم، رمز موفقیت و بالندگی این منطقه است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

سلحشور اظهار خرسندی کرد: با افتتاح این پردیس دانشگاهی و توجه به توسعه رشته‌ها و آمایش سرزمین مطابق نیاز ضروری  جوانان، رشته‌هایی توسعه یابند که هم بازار کار بهتری دارند و هم  بتواند در آینده نزدیک  نقش پر‌رنگ و بزرگی را در توسعه سواحل مکران داشته باشد.


نظر شما :