نشست با سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۷ کد : ۲۱۲۸ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۱۱۲
کامرانی عنوان کرد؛

جزئیاتی از تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان نظام مهندسی هرمزگان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، هدف از انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان نظام مهندسی را استفاده از توانایی‌های دانشگاه و توسعه همکاری‌های علمی، آموزشی، تحقیقاتی و فناوری در راستای استمرار ارتباط سازمان‌یافته عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، احسان کامرانی  در حاشیه امضای تفاهم‌نامه با سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان با تبریک پیروزی انقلاب اسلامی و تأثیر آن بر روند توسعه همه‌جانبه کشور گفت: با ظهور انقلاب اسلامی و تکیه بر نیروهای جوان و خلّاق داخلی توانستیم از تمام تحریم‌ها، دشمنی‌ها و تهدیدها به سلامت عبور و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.

وی که در راستای توسعه تعاملات آموزشی، علمی، پژوهشی، طرح‌های تحقیقاتی و مطالعاتی به‌منظور بهره‌مندی از امکانات، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود و افزایش کمّی و کیفی در این زمینه‌ها سخن می‌گفت، انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان را برای بالابردن سطح تعاملات طرفین مهم خواند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، هدف از انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان را استفاده از توانایی‌های دانشگاه و توسعه همکاری‌های علمی، آموزشی، تحقیقاتی و فناوری در راستای استمرار ارتباط سازمان‌یافته بین دانشگاه و نظام مهندسی به‌منظور ارتقا علمی و حرفه‌ای طرفین و برطرف کردن نیازهای متقابل دانست.

دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن آزمایشگاه‌های تخصصی در هرمزگان پیشرو است

کامرانی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن آزمایشگاه‌ها و لابراتوارهای تخصصی رشته‌های فنی و برگزارکننده دوره‌های HSE با حضور استادان مجرب هیئت علمی دانشگاهی پیشرو در استان هرمزگان است.

https://media.ana.press/1399/11/21/637484735521042073_md.jpg

وی تبیین کرد: استفاده از آزمایشگاه‌ها و تجهیزات به‌صورت دوجانبه در راستای ارتقای معلومات دانشجویان، اعضای سازمان نظام مهندسی و بهره‌گیری از تجارب طرفین درباره تجاری‌سازی دستاوردها و دانش فنی به‌دست آمده در کنار معرفی محصولات، خدمات، تولیدات دانش‌بنیان، برگزاری نمایشگاه‌های و مسابقات مرتبط از برکات تفاهم‌نامه میان دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان خواهد بود.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان نیز در این نشست ابراز امیدواری کرد که در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی کارگروه مشترکی با عضویت متخصصان و کارشناسان سازمان نظام مهندسی و دانشگاه برای برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم تعیین شود.

مهدی رضایی سردره تشریح کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه میان دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان به‌طور ویژه سطح تعاملات آموزشی، علمی و پژوهشی متناسب با نیازهای سازمانی نظام مهندسی استان هرمزگان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ارتقا می‌یابد.


( ۱ )

نظر شما :