برگزاری مراسم جشن تکلیف ویژه فرزندان کارکنان و هیات علمی

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۹ کد : ۲۱۲۰ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۱۱۶
مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس:

نوجوانان را با برنامه‌ها و اهداف انقلاب بیشتر مأنوس کنیم

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: همه وظیفه داریم تا به نحو شایسته نوجوانان و کودکان را با برنامه‌ها و اهداف انقلاب بیشتر مأنوس کنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت‌الاسلام حسن زارعی در مراسم میلاد حضرت زهرا(س) و جشن تکلیف فرزندان کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، نوجوانان و کودکان را آینده‌سازان این مرز و بوم خواند و اظهار کرد: همه وظیفه داریم تا به نحو شایسته آنان را با برنامه‌ها و اهداف انقلاب بیشتر مأنوس و همراه کنیم.

وی افزود: برای رسیدن به آزادی و استقلال به خیابان آمدیم تا از ظلمت و تاریکی به سمت روشنایی حرکت کنیم و علیه ظلم، فساد و ستم بجنگیم.دانش‌آموزان نیز در آن زمان به خط مبارزه آمدند و هم‌صدا با قشر دانشجو، بازاری و ... به مبارزه با ظلم و ستم پرداختند و خواهان رسیدن به منزلت، انسانیت و شرافت شدند.

https://media.ana.press/1399/11/15/637479746540123762_md.jpg

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس درباره نقش زنان و دانش‌آموزان در مبارزه با شاه گفت: نقش زنان اگر در این مبارزات بیشتر از مردان نبود بدون شک کمتر نیز نبود. آنان باقدرت و صلابت با شعار ایستادگی در مقابل ظلم چون مردان به خیابان آمدند و هم پای اقشار ملت، پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد‌ند.

زارعی خواستار خیر کثیر برای مسلمان شد و برای نوجوانان آرزوی زندگی مؤمنانه، رستگاری و پیروی از سیره انبیا را طلب کرد و ادامه داد: امیداورم فرج آقا امام زمان(عج) در زمان حیات این تازه به تکلیف رسیده‌ها، محقق شود.

در این جشن از دانش‌آموزان دختر به سن تکلیف رسیده با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.


نظر شما :