قابل توجه قبولشدگان کاردانی ناپیوسته ؛ کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد

۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۳۲ کد : ۲۰۷۱ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۳۹۶

با سلام و تبریک قبولی شما در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس به آگاهی می رساند پذیرفته شدگان گرامی می توانند اطلاعات زیر را مطالعه و در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اقدام نمایند

مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته

 نتایج دوره های مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته بهمن ماه پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی برروی سامانه www.azmoon.net قرار گرفته است.

پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ساعت 14 روز شنبه مورخ 20 دی ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.

 اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به صورت حضوری ، متعاقبا از طریق سایت  و صفحه اینستاگرام  دانشگاه  اعلام خواهد شد.

پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای مقطع مورد نظر خود را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
مقاطع کارشناسی ارشد

نتایج ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی در سایت http://www.sanjesh.org  قابل مشساهده است ، پذیرفته شدگان می توانند در روزهای دوشنبه۲۲ دی ماه لغایت چهارشنبه ۲۴دی ماه ۹۹با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس  http://edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.

کلیه پذیرفته شدگان باید به صفحه زیر در آموزشیار مراجعه و پس از انتخاب کادر پذیرش غیر حضوری پذیرفته شدگان 99 اقدام و مدارک خود را بارگذاری نمایند.

ارسال مدارک به دانشگاه بعد از اتمام  ثبت نام در سامانه آموزشیار از طریق سایت دانشگاه ( همین صفحه) و صفحه اینستاگرام دانشگاه (http://www.instagram.com/iauba.ac) به اطلاع خواهد رسید


( ۱ )

نظر شما :