همایش پیاده‌روی به مناسبت بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۸ کد : ۲۰۶۸ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۶۵
صباحی‌زاده تأکید کرد؛

لزوم توجه حوزه ورزش به بالا نگه‌داشتن روحیه امید و نشاط در جوانان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: بالا نگه‌داشتن روحیه امید و نشاط در قشر جوان جامعه مهم‌ترین‌ مأموریتی است که حوزه ورزش باید به آن توجه ویژه داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، محمود صباحی‌زاده در حاشیه همایش پیاده‌روی به مناسبت بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی اظهار کرد: برگزاری این همایش در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در کشور بیانگر تأکید این دانشگاه بر حفظ بصیرت دینی و اسلامی بوده و بالا نگه داشتن روحیه امید و نشاط در قشر جوان جامعه از مهم‌ترین مأموریتی است که حوزه ورزش باید به آن توجه ویژه داشته باشد.

وی هدف از برگزاری این پیاده‌روی را ادای احترام به مقام شامخ شهید سردار سلیمانی و همررمانش یاد کرد و افزود: حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان از وظایف اصلی و مهم دانشگاهیان است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با تأکید بر قرار گرفتن دانشگاهیان در مسیر اهداف شهید سردار حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: مأموریت سردار حقانیت انقلاب و محور مقاومت بود که لازم است جوانان با دنبال کردن این راه بتوانند روح بلند این شهید والامقام را مسرور گردانند.

صباحی‌زاده با قدردانی از همکاری هیئت کوهنوردی استان هرمزگان در برگزاری این همایش گفت: با تعاملی که با اداره ورزش و جوانان ایجاد شده در آینده شاهد خبرهای خوبی از این حوزه در دانشگاه خواهیم بود.

به گزارش آنا، همایش بزرگ پیاده‌روی حاج قاسم، قهرمان ملی به مناسبت بزرگداشت نخستین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی با حضور مسئولان استانی و جمعی از کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در کوهستان پارک پنجعلی این شهر برگزار شد که اهدا جوایز و توزیع کتاب به شرکت‌کنندگان از دیگر برنامه‌های این همایش پیاده‌روی بود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/


نظر شما :