پیا م تسلیت رییس دانشگاه به خانواده شادروان دکتر ماریا محمدی زاده

۲۳ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۶ کد : ۱۹۷ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۱۸۲۲

پیام تسلیت دکتر مهدی باقری ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان

انالله و انا الیه راجعون

«آن چه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست، و بر آن چه که حکمت متعالی‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل نمی‌باشد"

خانواده محترم مرحوم شادروان دکتر ماریا محمدی زاده

با سلام  و عرض تسلیت به محضر شما عزیزان

با قلبی آکنده از تاسف و اندوه ، می دانم که لحظه های سخت و نفس گیری را پشت سر می گذارید به طوری که  هیچ کلامی نمی تواند این زخم عمیق  و جانکاه شما را تسلی و تسکین بخشد .

بدون شک  تسلیت واژه کوچکی است در غم فقدان از دست دادن این مصیبت عظما ،مصیبت از دست دادن استادی که نمونه بارزیک  معلم نمونه و به حق مظهر انسانیت بود.

پیدا کردن واژه ای در وصف حال ایشان کار ساده ای نیست ،انتخاب هر واژه  در مقابل روح بلند ایشان کم می آورد و زبان از تمجید ایشان قاصر و قلم نیز ناتوان می نمایاند.

 اما چه می توان کرد درگذشت شادروان دکتر ماریا محمدی زاده، از استادان دلسوز و خوشنام واحد بندرعباس موجب تاسف و تالم ما را نیز فراهم ساخت و اندوه بزرگی را با رفتن خود بر دل ما و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس  جا گذاشت .

بی تردید سالها فعالیت ارزنده ایشان در حوزه علم، پژوهش و فرهنگ استان هرمزگان و نقش آفرینی وی در تربیت نسل جوان ، منشأ خدمات ماندگاری بوده است که نمی توان آن را از نظر دور داشت.

معذالک دست تقدیر، گل وجودشان را از بوستان دانشگاه آزاد اسلامی جدا کرد و ما را در غم فراق ایشان سوگوار ساخت.

اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان استان هرمزگان، این ضایعه را به استادان فرهیخته، دانشجویان گرامی وکارکنان خدوم دانشگاه آزاد اسلامی ، به خصوص دانشگاهیان واحد بندرعباس  تسلیت گفته و از خداوند رحمان و غفار برای ایشان، رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندم.

... و اینک
چه سخت است
بی " او " نشستن ...
و در هق هق گریه
قامت شکستن ...

دکتر مهدی باقری

رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس

 


( ۱۱ )

نظر شما :

حمیدیحیی نژادی ۲۴ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۵
سلام استاد نمونه ای بود روحش شاد و یادش گرامی باد