بازدید مدیرکل حراست دانشگاه از جزیره هرمز

۲۲ مهر ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۹ کد : ۱۹۳۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۶۴
مدیر‌کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان:

همکاری دانشگاه و سپاه در خدمت‌رسانی به‌ محرومان‌ جزیره هرمز رضایت‌بخش است

 

مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان از همکاری و تعامل سازنده این‌ نهاد علمی‌ و سپاه پاسداران در امر خدمت‌رسانی به‌ محرومان‌ ابراز رضایت‌ کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،  حسین جهانگیری در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی هرمز با ابراز رضایت از همکاری و تعامل سازنده دانشگاه آزاد اسلامی و سپاه‌ پاسداران در امر خدمت‌رسانی اظهار‌ کرد‌: در راستای بیانات مقام معظم رهبری و تأکید ایشان درباره‌ توسعه و آبادانی جزایر کشور، این دانشگاه مأموریت خود را با‌ هدف عملیاتی‌کردن این مهم آغاز کرده است.

مدیر‌کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، سپاه پاسداران را از نیروهای وفادار به‌نظام خواند که برای‌ خدمت  به‌جامعه و برقراری امنیت و آرامش تلاش شبانه‌روزی دارد.

جهانگیری با توجه به فعالیت‌های دوجانبه دانشگاه آزاد و سپاه گفت: نیروهای جهادی سپاه با همکاری دانشگاه آزاد جزیره هرمز مشغول ارائه خدمات عمرانی و آبادانی برای این جزیره هستند.‌

وی  افزود: دانشگاه آزاد نیز با یک نگاه نو، حرکت خود را در فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و علمی گسترش داده و این توان را دارد تا در راستای خدمت به‌جامعه وارد عمل شود و آثار ماندگاری را به ثبت برساند.

این مسئول با ابراز رضایت از نحوه خدمت‌رسانی نیروهای مشترک جهادی یادآور شد: خدمت به‌مردم در هر لباسی که باشد رضای خداوند را به‌دنبال خواهد داشت و جزء‌ باقیات‌الصالحات در دفتر اعمال ما ثبت خواهد شد.

جهانگیری با تأکید بر وضعیت ایمنی دانشگاه‌ها بیان‌ کرد‌: ایمنی یکی از مهم‌ترین شرایط در خدمت‌رسانی به‌جامعه است که باید مد نظر قرار گیرد و وظیفه داریم با رعایت استانداردهای لازم برای‌ صدور بیمه‌نامه مسئولیت اقدام و محیطی ایمن و امن برای دانشجویان، کارکنان و استادان فراهم کنیم.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را از دیگر نکات مهم و قابل‌توجه در آغاز سال تحصیلی جدید خواند و افزود: همه کارکنان در خدمت‌رسانی باید به مسائل بهداشتی  توجه ویژه‌ کنند‌ و با زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده  به‌امر خدمت‌رسانی اهتمام ویژه ورزند.


نظر شما :