پیام تسلیت ریاست دانشگاه به مناسبت عروج ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی

۲۰ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۳ کد : ۱۹۲ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۹۱۶

*پیام تسلیت دکتر مهدی باقری رییس  دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان  به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی*

انا لله وانا الیه راجعون

در کمال تاسف و تاثر حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یاردیرین حضرت امام راحل(ره)،همراه و هم رزم مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) از میان ما رفت و به دیدار معبود یکتا شتافت وفقدان این بزرگ مرد سالهای پر فراز و نشیب انقلاب  موجی ازغم واندوه درکشور وجهان اسلام برانگیخت. مردی که پیش از انقلاب یک مبارز و مجاهد خستگی ناپذیر بود و با پیروزی انقلاب نیز یار و همراه رهبر کبیر انقلاب ماند و بعد از رحلت ایشان نیز با بیعت کردن با مقام معظم رهبری،  دوست و هم رزم سابقش بر آرمان های انقلاب اسلامی صحه گذارد .

خدمات، مجاهدت ها و مبارزات ایشان از بعد از انقلاب تا کنون بر هیچکس پوشیده نیست زیرا او از معدود انقلابیونی بود که از لحظه شروع مبارزه تا پایان عمرش به انقلاب ، مردم و آرمان های امام راحل وفا دار ماند وحتی لحظه ای قدرت و جایگاه او نتوانست او را از مسیر واقعی انقلاب منحرف سازد بلکه گذر زمان از او مردی ماندگار و جاودانه در اذهان ملت شریف ایران ساخت .

اینجانب به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان  این مصیبت عظما را به محضر مقدس حضرت ولی عصر عج و نایب برحقش حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی، بیت معزز آن سعید فقید، ملت شریف ایران وجامعه ی علمی ودانشگاهی کشور وبه خصوص به ساحت دانشجویان، استادان وکارکنان  این دانشگاه  تسلیت عرض می نمایم.

روحش شاد و یادش گرامی

                                                                              مهدی باقری رییس دانشگاه آزاد اسلامی  استان هرمزگان


( ۲ )

نظر شما :