اطلاعیه نقل و انتقالات دانشجویی

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۵ کد : ۱۷۵۷ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۵۸۱

 دانشجوی گرامی زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی از تاریخ 99/3/25 لغایت 99/4/31  در سامانه منادا به آدرس  (www.monada.iau.ir) فعال می باشد. خواهشمند است، پس از دانلود شیوه نامه نقل و انتقال دانشجویی در پایین همین صفحه نسبت به مطالعه و ثبت درخواست خود در سامانه منادا اقدام نمایید.

موارد مهم :

 1- زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399، از تاریخ 99/3/25 لغایت 99/4/31 می باشد. ( ثبت درخواستهای نقل و انتقالات خود را به روزهای آخر موکول نفرمایید.)

2- با اطلاع کامل از مفاد شیوه نامه و متناسب با شرایط خود، ماده درخواستی را انتخاب نمایید. (تغییر نوع درخواست در زمان مقرر ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی در سامانه منادا، حداکثرتا 24 ساعت پس از ثبت درخواست، بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان پذیر خواهد بود و پس از آن با پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان ثبت مجدد درخواست وجود خواهد داشت.)

3- آخرین وضعیت درخواست های مواد ثبت شده بر اساس مفاد شیوه نامه نقل و انتقال دانشجویی به صورت آنلاین در سامانه قابل مشاهده خواهد بود و متقاضیان میهمانی بر اساس ماده 12-2 ، می توانند  تا قبل از زمان شروع کلاسها نتایج درخواست خود را از طریق سامانه مشاهده نمایند.  (پیگیری وضعیت دانشجویان صرفا از طریق سامانه انجام می گردد و نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای مبدا، مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه نمی باشد)

4-  از نهایی شدن درخواست خود اطمینان حاصل نمایید.

5-  از سپردن ثبت درخواست به افراد دیگر خودداری نمایید.

6- با توجه به اینکه امکان انتخاب چند واحد مقصد در ماده 12-2 وجود دارد توصیه می شود از این امکان استفاده نمایید تا در صورت عدم کسب امتیاز لازم برای واحد مقصد، اولویت های بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

 تذکر مهم 1: پس از اتمام زمان ثبت درخواست نقل و انتقال، امکان ویرایش تبصره و ضابطه انتخابی وجود ندارد. لذا قبل از انتخاب ضابطه مورد نظر شرایط موجود در شیوه نامه را به دقت مطالعه نمایید.

تذکر مهم2:صحت کلیه مدارک و مستندات بر عهده دانشجو می باشد و در صورت عدم صحت مدارک ارایه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

 لازم به ذکر است کلیه دانشجویان متقاضی، می بایست دارای شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه باشند.

دانلود شیوه نامه نقل و انتقالات دانشجویی در پایین همین صفحه


<p style="text-align: center">مرورگر شما نمی تواند این pdf را نشان دهد<br></p> لینک دانلود فایل

( ۸ )

نظر شما :