تصویب راه‌اندازی مرکز تحقیقات پژوهش و سرمایه‌گذاری در تولید شناورهای سبک

۰۶ تیر ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۴ کد : ۱۷ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۷۲۳
راه‌اندازی مرکز تحقیقات پژوهش و سرمایه‌گذاری در تولید شناورهای سبک به پیشنهاد رئیس واحد بندرعباس در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید.
تصویب راه‌اندازی مرکز تحقیقات پژوهش و سرمایه‌گذاری در تولید شناورهای سبک

به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در ادامه حضور روسای واحدهای استانی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسات هیات رئیسه در صد و شصت و پنجمین نشست هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافت. دکتر مهدی باقری در این نشست گزارشی از عملکرد و برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و پیشنهادهای خود ارائه کرد و گفت: «۴۷ درصد دانشجویان استان هرمزگان و ۸۱ درصد دانشجویان تحصیلات تکمیلی استان در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با بیان اینکه ۶۹ عضو هیات علمی غیرپزشکی و ۲۱ عضو هیات علمی پزشکی در دو سال و نیم اخیر با حمایت‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جذب دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان شده‌اند، گفت: «۵۴ درصد کل استادان استان هرمزگان، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی هستند که این موضوع نشان دهنده نسبت خوب دانشجو به استاد و بهبود هرم هیات علمی در سال‌های اخیر است.» باقری تاکید کرد: «درآمدهای غیرشهریه‌ای این استان نیز در سال اخیر رشد خوبی داشته است.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، گزارش مفصلی از پیشرفت طرح شفا، طرح‌های اقتصاد دانش‌بنیان و کشت گلخانه‌ای در واحدهای این استان نیز ارائه کرد که با استقبال و قدردانی اعضای هیات رئیسه مواجه شد و در نتیجه تسریع در پیشرفت شهرک فناوری آزاد (شفا) این استان به تصویب هیات رئیسه رسید. بر اساس گزارش باقری در سال‌های ۹۳ و ۹۴ در مجموع ۷۲۴ مقاله علمی پژوهشی و ISI در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان تولید شده است. در جلسه هیات رئیسه، راه‌اندازی مرکز تحقیقات پژوهش و سرمایه‌گذاری در تولید شناورهای سبک به پیشنهاد رئیس واحد بندرعباس به تصویب رسید.

در این نشست مقرر شد پیشنهادهای باقری درباره استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد در شورای تخصصی مربوط به واحدهای مناطق آزاد مورد بررسی قرار گیرد. به گزارش آنا، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با قدردانی از اقدامات باقری گفت: «گزارش دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در همه حوزه‌ها قابل قبول و نشان‌دهنده موفقیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و همکاران او در این استان است که باید از آنها به موقع قدردانی شود.»


نظر شما :