برگزاری همایش مشاوره انگیزشی تحصیلی ویژه دانش‌آموزان سما

۰۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵ کد : ۱۵۱۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۳۳۶
با برگزاری همایش انجام شد؛

ارتقای علمی دانش‌آموزان سما بندرعباس با مشاوره انگیزشی تحصیلی

نخستین همایش مشاوره انگیزشی تحصیلی ویژه دانش‌آموزان پایه دوازدهم و اولیای آنان با هدف ارتقای علمی دانش‌آموزان در سالن دانشکده سما بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، همایش مشاوره انگیزشی تحصیلی ویژه دانش‌آموزان با هدف مشاور تحصیلی و  شناسایی دقیق استعدادها و توانایی آنان برای ادامه تحصیل در رشته تحصیلی با حضور مهرانی مشاور برتر کنکور در سما بندرعباس برگزار شد.

رئیس مرکز فرهنگی و آموزشی سما بندرعباس، تعیین هدف مشخص و معین، ایجاد حس خونسردی و آرامش در دانش‌آموز، ارتقای اعتماد به نفس در دانش‌آموز، ایمان آوردن به پیروزی در نتیجه تلاش و حذف تمام موارد منفی در زندگی دانش‌آموز را از اهداف این همایش برشمرد.

احسان محمدی‌نژاد، انتخاب محورهای  درست با معیارهای موفقیت را یکی از خواسته‌های والدین دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: «دغدغه والدین برای شناخت راه‌های موفقیت فرزندان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در برگزاری این همایش بود که مورد استقبال قرار گرفت و ما را در ادامه این راه خطیر مصمم‌تر کرد.»

وی ابراز امیدواری کرد با تدوام و استمرار این همایش‌ها بتوانیم نقش بزرگی در آگاهی‌بخشی والدین به عنوان همراه و همگام دانش‌آموزان در موفقیت علمی داشته باشیم و همین‌طور شاهد رشد و تعالی علمی و پژوهشی دانش‌آموزان  در عرصه‌های دانشگاهی و تحصیلی باشیم.»


( ۱ )

نظر شما :