معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۲۳:۴۹ کد : ۱۳۹۰ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۲۰۲
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد؛ ترسیم برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
 
 

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به سیاست‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: برنامه‌های تدوین‌شده دانشگاه آزاد اسلامی منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب شکل گرفته و در این مسیر حرکت می‌کند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، احمد حیدری معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی امشب در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در  واحد دانشگاهی بندرعباس اظهار کرد: استفاده از نیروهای کاردان، شایسته و انقلابی در کنار استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند حرکت رو به رشد دانشگاه را سرعت بیشتری بخشد و موفقیت‌های جامع و کامل‌تری را نصیب دانشگاه کند.

وی اظهار امیدواری کرد که بتوان با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی،  برای  توسعه و بالندگی انقلاب اسلامی در عرصه‌های علمی و فناوری کمک شایانی به رشد این مجموعه بزرگ علمی و پژوهشی کرد تا افق‌های روشنی  به روی مردم  کشور گشوده شود.

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حرکت‌های رو به رشد دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان افزود: تغییرات برای بهینه‌شدن سیستم و روند توسعه امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است و تمام سعی این مجموعه دانشگاهی استفاده از ظرفیت نیروهای کارآمد، متخصص و مجرب با روحیه انقلابی برای پیشبرد اهداف کلان دانشگاه  است  تا بتوان دانشگاه را به دانشگاه‌‌های نسل جدید به‌روزرسانی کرد.

حیدری از خدمات دکتر مهدی باقری رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان تجلیل و دکتر احسان کامرانی را به سمت سرپرست  این مجموعه معرفی کرد و احکام صادر شده توسط رئیس این دانشگاه را به آنان تقدیم کرد.

وی با اشاره به سیاست‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: برنامه‌های تدوین‌شده دانشگاه آزاد اسلامی منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب شکل گرفته و در این مسیر حرکت می‌کند.

احسان کامرانی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی را برگرفته از انقلاب عاشورا معرفی کرد و متذکر شد: به واسطه وجود عزیزانی چون  امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) است که  انقلاب ما اینگونه در مسیر مبارزه با استکبار پیش می‌رود و پرچم ظلم‌ستیزی را بر دوش کشیده است .

وی با بیان اینکه برنامه‌های مفصلی برای توسعه دانشگاه‌های استان هرمزگان داریم، تشریح کرد: مجال کم در این برنامه این اجازه را نمی‌دهد که به بیان گسترده این برنامه بپردازم، بلکه سعی خواهم کرد با تشریک مساعی و مشورت استادان و کارکنان این مجموعه بزرگ برنامه‌های خود را به خوبی اصلاح، مرور و کاربردی کنم و بعد به مرحله اجرا و هدف‌گذاری بگذارم.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در پایان آرزوی امیدواری کرد که با کمک حضرت باریتعالی و دست‌اندرکاران دانشگاهی و نیروهای انقلابی  برای خدمت به جامعه دانشگاهی موفقیت حاصل شود.

مهدی باقری رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان نیز در این مراسم به تشریح برنامه‌های خود در این مدت  پرداخت و گفت: توسعه هیئت‌علمی، افزایش رشته‌ها در مقاطع مختلف به‌خصوص تحصیلات تکمیلی، راه‌اندازی مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان، ساخت  چند پروژه  عمرانی مسجد، دانشکده و مراکز دانشگاهی، مجموعه تجاری، مزرعه تحقیقاتی خرمای پیارم، گلخانه صیفی‌جات، تولید بذر و ... را از کارهای انجام شده خود خواند.

 


نظر شما :