معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در گفتگو با خبرگزاری آنا

۳۱ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۷ کد : ۱۳۳۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۳۳۶

محمدی‌نژاد با آنا مطرح کرد:

شکست تحریم‌ها و تحقق رونق تولید با تقویت دانشگاه و صنعت

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان اظهار کرد: تنها راه شکستن تحریم‌ها و تحقق رونق تولید تقویت دانشگاه و صنعت است.

شکست تحریم‌ها و تحقق رونق تولید با تقویت دانشگاه و صنعت

احسان محمدی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در هرمزگان با بیان اینکه علم با عمل کارساز است، اظهار کرد: تنها راه حل مشکلات جامعه از بین‌بردن شکاف بین دانشگاه و صنعت و‌ برقراری تعامل سازنده بین این دو بازوی توانمند در کشور است.

وی افزود: تصمیم بجا و سازنده دانشگاه آزاد اسلامی در راه‌اندازی مدارس مهارتی و ارائه آموزش‌های کاربردی بیانگر مسئولیت‌پذیری و آینده‌نگری این دانشگاه در روند رو به رشد و توسعه‌یافتگی کشور است.

رئیس مراکز آموزشی سمای استان هرمزگان توجه به ظرفیت‌های غنی دانشگاه را از نکات مهم در برون‌رفت از مشکلات یاد کرد و گفت: اعتماد به دانشگاه و استفاده از ظرفیت‌های تأثیرگذار مراکز علمی در بخش صنعت می‌تواند گره‌گشای بسیاری از موارد و مسائل امروز کشور باشد.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بیان اینکه تنها راه شکستن تحریم‌ها و تحقق رونق تولید تقویت دانشگاه و صنعت است، اظهار کرد: از آنجایی که رهبر معظم انقلاب مبدأ حرکت در گام دوم انقلاب را جوانان قرار دادند؛ بنابراین حوزه صنعت باید از نیروی انسانی جوان، متخصص و دانش‌آموختگان کارآفرین دانشگاه در شتاب بخشیدن به چرخه اقتصاد کشور بهره‌مند شود.

محمدی‌نژاد ظرفیت  دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان را ارزشمند دانست و افزود: اعضای هیئت علمی صاحب‌نظر با سوابق علمی و پژوهشی، مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان، آزمایشگاه‌های معتمد، کارگاه‌ها، فضای مناسب آموزشی و تحقیقاتی گوشه‌ای از توانمندی‌های این مجموعه دانشگاهی در هرمزگان است.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان به آنا گفت: امید است تا با کم‌شدن شکاف بین دانشگاه و صنعت و ایجاد تعامل دوسویه، شاهد اشتغال، تولید بیشتر و رسیدن به مرحله خودکفایی در کشور باشیم.

 


( ۱ )

نظر شما :