رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در گفتگو با خبرگزاری دانشگاهی آنا

۲۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۹ کد : ۱۳۲۷ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۴۹۲

دهقانی در گفتگو با آنا:

مأموریت دانشگاه آزاد اسلامی تربیت نیروی انقلابی، خلاق و متخصص است

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: تربیت نیروی انقلابی، خلاق و متخصص مأموریت مهم دانشگاه آزاد اسلامی است.

مأموریت دانشگاه آزاد اسلامی تربیت نیروی انقلابی، خلاق و متخصص است

محسن دهقانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بندرعباس، درباره تأثیرات دانشگاه آزاد اسلامی در پویایی کشور اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون توانسته با مدیریت راهبردی خود و  برخورداری از ظرفیت‌های  بی‌نظیر در سطح کشور، تأثیرات پایا و دامنه‌داری در تحقق اهداف و سیاست‌های نظام و انقلاب صورت دهد.

وی حرکت در راستای سیاست‌های نظام و منویات رهبری را از بارزترین خصوصیات دانشگاه آزاد اسلامی دانست و افزود: حفظ ارزش‌های دینی و انقلابی، مشارکت در راستای حل مشکلات  و موانع پیش روی مردم و تلاش در راستای رشد و توسعه همه‌جانبه از اهداف این مجموعه دانشگاهی در کشور است.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس رشد شخصیت و تزکیه جوانان، مشارکت و دمیدن روح امید در آنها و قراردادن این قشر در مسیر پیشرفت را از دیگر اهداف این دانشگاه دانست و عنوان کرد: ایجاد فضای مطلوب در دانشگاه به‌دور از هرگونه  انحرافات و بالابردن اعتماد به نفس جوانان در رسیدن به قله‌های افتخار از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه در گام دوم انقلاب است.

دهقانی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با هدف تحقق عدالت آموزشی و در راستای پیشبرد مرزهای علم و دانش فعالیت دارد، اظهار کرد: تربیت و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، فراهم‌آوردن زمینه‌های لازم برای توسعه تحقیقات، نوآوری، تولید علم و محصول از برنامه‌هایی است که این دانشگاه در جهت رضایت‌مندی مردم دنبال می‌کند.

استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس به سیاست‌های سازنده دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و اظهار کرد: تربیت نیروی انقلابی، خلاق و متخصص مأموریت مهم دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان را از دانشگاه‌های موفق و مورد تأیید مردم خواند و اظهار کرد: ایجاد فضای مناسب آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و بهرمندی از نیروی انسانی مجرب و متخصص و استادانی با صلاحیت و سوابق علمی بالا و رشته‌های تحصیلی در مقاطع مختلف بر اساس نیازهای منطقه از جمله خدمات این دانشگاه محسوب می‌شود.

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان راه‌اندازی و فعالیت‌های مراکز رشد و فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان را نشان از خیز این دانشگاه بر رونق تولید و ایجاد اشتغال دانست و گفت: ایجاد فضای مناسب و ایده‌آل برای افراد صاحب ایده و خلاق و حمایت همه‌جانبه از آنان نشان از نگاه سازندگی این مجموعه در استان دارد.

دهقانی بیان کرد: راه‌اندازی مدارس مهارت‌محور و هوشمندسازی آنها با جدیدترین امکانات، نویدبخش آینده‌ای پربار برای این دانشگاه و هرمزگان است.

وی تقویت ارتباط دانشگاه و صنعت را از دیگر برنامه‌های انجام‌شده عنوان کرد و گفت: انعقاد قرارداد همکاری با صنایع و دیگر نهادهای این استان در راستای ارائه خدمات و مشارکت در حل مشکلات و موانع موجود آنها، گام دیگر این دانشگاه برای توسعه‌یافتگی و رسیدن به خودکفایی در کشور است.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس عنوان کرد: از آنجا که پیش‌نیاز عدالت اجتماعی، عدالت آموزشی است، راه‌اندازی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در دورترین نقاط کشور گامی عملی در رسیدن به این مهم بوده  است.


نظر شما :