اعلام برنامه های دهه کرامت

۱۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۱ کد : ۱۳۲۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۳۲۶

دهه کرامت تبلور ارزش‌های دینی است

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بیان اینکه دهه کرامت یادآور مفاهیم سازنده و ارزشمند دین مبین اسلام است، گفت: دهه کرامت تبلور ارزش‌های دینی است.

دهه کرامت تبلور ارزش‌های دینی است

به گزارشروابط عمومی دانشگاه، سعید مرادپور صبح امروز در حاشیه مراسم غباروبی قبور شهدای گمنام ۸ سال دفاع مقدس با تبریک بمناسبت فرا رسیدن دهه کرامت اظهار کرد: پاسداشت و تداعی ارزش‌های معنوی در دهه کرامت و تبیین آن بین جوانان از برنامه‌ها و اهداف مهم دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی، تثبیت جایگاه نظام اسلامی و عزت ملی را در گروی حفظ و بهره‌مندی  از ارزش‌های دینی دانست و اضافه کرد: ترویج صحیح ارزش‌های دینی انقلابی و ایجاد فضای معنوی و مطلوب در جامعه به‌ویژه جوانان، جایگاه نظام اسلامی در جهان مستحکم‌تر و دشمن را روز به روز با یاس و ناامیدی همراه می‌سازد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، هدف از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و مناسبت‌های دینی را معرفت‌افزایی دانشگاهیان عنوان و مطرح کرد: تلاش بر این است تا با برگزاری برنامه‌های فرهنگی بتوانیم با تقویت بنیه دینی  و بالا بردن بینش اسلامی جوانان این قشر تازه نفس را محور حرکت در جامعه قرار دهیم.

مرادپور از مشارکت دانشگاهیان در اجرای برنامه‌های دهه کرامت خبر داد و تأکید کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام‌ شده برنامه‌های مطلوبی در دهه کرامت با همکاری و مشارکت دانشجویان، کارکنان و استادان در راستای بهره‌مندی بیشتر دانشگاهیان برگزار شد.


( ۱ )

نظر شما :