درخشش دانشجویان سمای بندرعباس در سومین جشنواره ملی مد و لباس

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۸ کد : ۱۳۰۲ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۵۱۶

دانشجویان رشته طراحی دوخت دانشکده فنی و حرفه‌‌ای سمای بندرعباس موفق به کسب مقام دومی در جشنواره ملی دانشجویی مد و لباس شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده سما، در سومین جشنواره ملی دانشجویی کشور، کاشان، هرمزگان و فارس به ترتیب مقام‌های نخست تا سوم را کسب کردند. تیم دانشجویی سمای بندرعباس در این مسابقات متشکل از حیفا سالاری و مهدیه زارعی بود که توانستند با شایستگی برای هرمزگان افتخارآفرین باشند.

درخشش دانشجویان سمای بندرعباس در سومین جشنواره ملی مد و لباس

رئیس مراکز آموزشی و فرهنگی سمای هرمزگان با تأکید بر تلاش این مجموعه در راستای ارتقای سطح علمی و عملی دانشجویان در رشته طراحی دوخت به خبرنگار آنا گفت: دانشجویان دانشکده سمای بندرعباس در سومین جشنواره ملی مد و لباس به میزبانی دانشکده فنی و حرفه‌ای دکتر شریعتی در تهران  حضور پیدا کردند و توانستند مقام دوم را به خود اختصاص دهند.

احسان محمدی‌نژاد با توجه به ایجاد فضای ارتباطی بین دانشجویان رشته طراحی دوخت این واحد آموزشی با مراکز صنعتی و تولیدی و بازار کسب و کار اظهار کرد: سعی داریم آموزش‌ها را به لحاظ کیفی ارتقا داده  تا دانشجویان بتوانند با استفاده از دانش و خلاقیت خود خلأهای موجود در زمینه مد و لباس برای اقشار مختلف را پرکنند.

وی افزود: مجموعه دانشکده سمای بندرعباس با راه‌اندازی کارگاه‌های آموزشی همراه با امکانات لازم برای طراحی دوخت و استفاده از استادان مجرب، توانسته نیازمندی دانشجویان را در این رشته تا حد زیادی برآورده کند که نتیجه آن را در موفقیت‌های پیاپی دانشجویان این واحد آموزشی در جشنواره‌های ملی و استانی مد و لباس و حضور آنان در نمایشگاه‌های متعدد این حوزه مشاهده می‌کنیم.


( ۳ )

نظر شما :