برگزاری جلسه هیات رئیسه دانشگاه

۲۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۰ کد : ۱۳۰۰ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۵۷۱

رئیس دانشگاه آزاد بندرعباس:استادان مروج جریان‌سازی انقلابی و اسلامی در دانشگاه باشند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب را با جریان‌سازی انقلابی و اسلامی از اهداف دانشگاه برای تقویت نظام دانست.

استادان مروج جریان‌سازی انقلابی و اسلامی در دانشگاه باشند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهدی باقری صبح امروز در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس،  بالابردن انگیزه ایمانی و آرمانی دانشجویان  را با هدف تحقق بخشیدن به اهداف نظام از وظایف مهم دانشگاه یاد کرد و گفت: استادان باید با جریان‌سازی و ترویج فرهنگ انقلابی در دانشگاه، امید را در جوانان زنده نگه دارند.

وی ایجاد فضای معنوی مطلوب در دانشگاه، حفظ  روحیه انقلابی، حرکت پرنشاط و باانگیزه در دانشجویان خواستار شد و افزود: فعالیت دانشگاه باید به‌گونه‌ای باشد که هیچ عوامل بیرونی نتواند جوانان ما را با یأس و ناامیدی همراه کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بیان اینکه دانشگاه‌ها  باید به‌دنبال راه حل مشکلات و موانع استان باشند، عنوان کرد: فعالیت‌های واحدها و مراکز دانشگاهی به‌گونه‌ای باشد که با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های خود بتوانند گره مشکلات را یکی پس از دیگری بگشایند و سهم چشمگیری در حرکت رو به جلو منطقه داشته باشند.

باقری گفت: تولید علم و رونق محصولات داخلی از مهم‌ترین شاخص‌های دانشگاه موفق و کارآفرین است که همه دانشگاه‌ها باید تلاش کنند با بالابردن کیفیت در حوزه‌های مختلف به این مهم جامه عمل بپوشانند.

وی با اشاره به همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با بخش صنعت در استان هرمزگان افزود: از آنجایی که قرار است صنایع مشکلات خود را به دانشگاه ارائه دهند؛ بنابراین سازماندهی و به‌کارگیری توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در دانشگاه از موارد مهم و ضروری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، سیاست‌های مدیریت جدید در دانشگاه را سیاستی راهبردی و کارساز دانست و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با مدیریت راهبردی دکتر طهرانچی توانسته با روحیه جهادی و نگاه سازندگی در مسیر حل مشکلات و مسائل ملی کشور گام بردارد و امید را در مردم شکوفا کند.

باقری با بیان اینکه همه ما در برابر مردم مسئول هستیم و باید پاسخگوی مطالبه آنها باشیم، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی مانند دیگر نهادهای دولتی خود را در برابر مطالبه مردم موظف می‌دانند و با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های خود برای رضایتمندی مردم و رشد و توسعه کشور گام برمی‌دارد.


نظر شما :