دعوت معاون فرهنگی دانشگاه برای حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس

۱۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۴ کد : ۱۲۸۹ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۴۰۷

معاون دانشگاه آزاد بندرعباس:

حضور در راهپیمایی روز قدس نشان از روحیه حق‌طلبی مردم ایران دارد

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس روز قدس را نماد استکبارستیزی دانست که مردم ایران به دلیل داشتن روحیه حق‌طلبی در آن شرکت می‌کنند.

حضور در راهپیمایی روز قدس نشان از روحیه حق‌طلبی مردم ایران دارد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سعید مرادپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بندرعباس، با دعوت از همه اقشار مردم به‌ویژه دانشگاهیان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، هدف از شرکت در راهپیمایی را نشان‌دادن اتحاد و قدرت معنوی ایمان و اراده مردم دانست و گفت: دشمن می‌داند تا وقتی اراده و اتحاد ملت ایران در کنار هم قرار داشته باشند، هیچ دشمنی نخواهد توانست این صفوف را بشکند.

وی تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب در روز قدس را نشان از هوش و عقلانیت بالای ملت دانست و افزود: اکنون استکبار جهانی و ایادی آن در منطقه از سر تا پا مسلح شده‌اند تا با ایجاد جنگ روانی بتوانند اراده مردم را ضعیف کنند، اما کاملاً اشتباه کرده‌اند و این بازی‌های بچگانه موجب اتحاد بیشتر مسلمانان جهان به‌ویژه ملت شریف ایران خواهد شد و در قلب دشمنان لرزه خواهد افکند.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس افزود: بنابر فرمایشات مقام عظمای ولایت، وظیفه شرعی و انسانی ماست تا در مقابل توطئه‌های دشمنان بایستیم و اجازه ندهیم سرنوشت مسلمانان را عده‌ای غیرمسلمان رقم بزنند که این با اخلاق و روحیات ایرانیان مغایرت شدید دارد و هرگز راه به جایی نخواهد برد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد بندرعباس وظیفه دانشجویان، استادان و تمام دانشگاهیان را در این برهه زمانی حساس دانست و گفت: در طول تاریخ استکبار همواره با نشانه‌رفتن قشر جوان و  تهاجم به باورهای دینی و فرهنگی آنان در سطح گسترده به دنبال پیروزی در جنگ نرم علیه نظام اسلامی ایران است که با هوشیاری جوانان همه این ترفندها چون قبل خنثی و نابود می‌شود.

مرادپور تأکید کرد: نظامی که در دنیا پرچمدار حکومت عدل علی(ع) است، باید مقابل بی‌عدالتی‌های استکبار ایستادگی کند و اجازه ندهد تا سرنوشت امت اسلامی به دست ایادی ظالم و خودفروش استکبار بیفتد.

وی با دعوت از همه دانشگاهیان استان هرمزگان به‌ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یادآوری کرد: امروز حضور یکایک شما دانشگاهیان در راهپیمایی روز قدس می‌تواند دشمن را ناامیدتر و چشم طمع آن را کورتر و ناتوان‌تر کند.

مرادپور افزود: هرکس باید به سهم خود، دین خود را به امام راحل و انقلاب اسلامی ادا کند و این یک تکلیف و وظیفه شرعی است که امروز ما با حفظ اتحاد، برادری و برابری، با حضور حداکثری خود به تمام دنیا اعلام می‌کنیم  ما هنوز در مسیر ولایت‌مداری حرکت می‌کنیم و به آرمان‌های امام راحل و انقلاب پایبند هستیم.


نظر شما :