غبار روبی از مسجد و گلزار شهدای دانشگاه در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۷:۳۷ کد : ۱۲۵۴ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۴۴۵

مسجد کانون و محور فعالیت‌هاى جامعه اسلامی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: مسجد قلب تپنده حیات اسلام و کانون و محور فعالیت‌هاى جامعه اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهدی باقری ظهر امروز در حاشیه مراسم غبارروبی مسجد و قبور شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با تبریک فرارسیدن ماه پرفیض و برکت رمضان اظهار کرد: در عظمت و ارزشمندی ماه مبارک رمضان همین بس که خداوند، قرآن را برای هدایت بندگانش در این ماه مبارک بر پیامبر اکرم(ص) نازل کرده است.

مسجد کانون و محور فعالیت‌هاى جامعه اسلامی است

وی، عبادت و راز و نیاز با خداوند را نیاز واقعی و فطری هر انسان دانست و ادامه داد: عبادت در هر مکانی این نیاز روحی انسان  را به طور نسبی تأمین می‌کند؛ اما این نیاز در مسجد و عبادتگاه بهتر و کامل‌تر تأمین می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بیان اینکه مسجد قلب تپنده حیات اسلام و کانون و محور فعالیت‌هاى جامعه اسلامی است، اضافه کرد: ترغیب و تشویق دانشگاهیان به‌ویژه جوانان به مشارکت در اجرای برنامه‌های فرهنگی از رسالت مهم دانشگاه آزاد اسلامی است.

باقری با آرزوی سعادتمندی و توفیق روزه‌داری  به همه مسلمانان بیان کرد: امیدوارم از برکات ماه مبارک رمضان و سفره ضیافت الهی توشه‌ای برای سفر ابدی خود برداریم تا بتوانیم در بارگاه الهی شرمسار خداوند منان و ائمه اطهار(ع) نباشیم و از مولایمان امام علی(ع) طلب شفاعت کنیم.  

مراسم غبارروبی مسجد و قبور شهدای بندرعباس با حضور جمعی از مسئولان،کارکنان، استادان و دانشجویان  در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و گلزار شهدای گمنام برگزار شد.


( ۲ )

نظر شما :