تشکیل ستاد بحران در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس

۰۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۲ کد : ۱۲۲۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۷۱۲
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: با حضور هیئت‌ رئیسه این واحد دانشگاهی ستاد بحران در حمایت از مردم سیل‌زده سراسر کشور تشکیل شد.

مهدی باقری در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه هدف از تشکیل ستاد بحران در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس را جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی مردم به سیل‌زدگان عنوان و اظهار کرد:  با هماهنگی انجام شده با رؤسای واحدهای دانشگاهی، این ستاد با جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی به هموطنان سیل‌زده  سراسر کشور اقدام خواهد کرد.

وی اضافه کرد: با هماهنگی هسته اصلی ستاد بحران در تهران، این کمک‌ها را به مراکز استان‌های سیل‌زده ارسال می‌کنیم و رؤسای واحدهای استان‌های سیل‌زده موظفند، با هماهنگی ستاد بحران استان مربوطه، این کمک‌ها را بین مردم سیل‌زده توزیع کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از انجام اسکان اضطراری به مهمانان نوروزی در این واحد دانشگاهی خبر داد و عنوان کرد: همزمان با بارندگی‌های سیل‌آسا به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و واحدهای دانشگاهی استان دستور داده شد تا تمام امکانات خود را برای اسکان مهمانان نوروزی به کار بگیرند و در راستای رفاه حال این عزیزان تا اعلام شرایط عادی تلاش کنند.

باقری از اقشار مردم خواست با اتحاد، همدلی و همراهی مردم سیل‌زده را  حمایت و پشتیبانی کنند. به دلیل شرایط بحرانی مردم باید سعی کنند با تحویل اقلام ضروری خوراکی، بهداشتی و گرمایشی هموطنان سیل‌زده را کمک کنند.


( ۱ )

نظر شما :