مرحله مقدماتی بخش شفاهی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت برگزار شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۹ کد : ۱۲۱۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۱۰۸

تمسک به قرآن کریم و توسل به اهل‌بیت(ع) راه دستیابی به کمال است

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: تمسک به قرآن مجید و توسل به اهل بیت(ع) و عترت، چراغ راه مومنان برای دستیابی به کمال است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مرحله مقدماتی بخش شفاهی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه کارکنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با حضور بیش از ۱۰۰ شرکتکننده خواهر و برادر در چهار رشته قرائت، حفظ، اذان و تواشیح در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در حاشیه این مسابقات با بیان اینکه تمسک به قرآن مجید و توسل به اهل بیت(ع) و عترت چراغ راه مومنان برای دستیابی به کمال است، اظهار کرد: بشریت همواره در تمامی ادوار تاریخی به وجود راهنما و هادی نیازمند بوده؛ اما با ظهور دین مبین اسلام و سرایت آن به تمام جهان شاهد تشرف گسترده از سوی پیروان دیگر ادیان به آن به عنوان دومین دین پرپیروان در جهان بوده‌ایم.

حجت الاسلام حسن زارعی، توجه روزافزون به ترویج و تبیین فرهنگ قرآنی و سیره اهل بیت(ع) در داخل میهن اسلامی را برای پرورش نسل‌های انقلابی به ویژه در دانشگاه‌ها مهم ارزیابی کرد و افزود: در این راستا همه‌ساله مسابقات سراسری قرآن و عترت در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و با استقبال چشمگیر دانشگاهیان اعم از کارکنان، استادان و دانشجویان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، در این مرحله از مسابقات بالغ بر ۱۰۰ نفر شرکت‌کننده با هم به رقابت پرداختند که در بخش ترتیل علی جعفرزاده، علی فولادی‌خواه، مازیار کریمی صفورا پردل، زهرا کوه‌پیما، لیلا تیزرو و در بخش تحقیق قادر حمیدزاده، مسعود کریمی و بی بی شمسی میروکیلی در حفظ ۱۰ جزء حسن امامی و ۵ جزء یوسف کمالی، کلثوم محمدی به مرحله منطقه‌ای راه یافتند.


نظر شما :