تشکیل ستاد اسکان نوروزی جهت پذیرش مهمانان دانشگاهی

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۱ کد : ۱۲۰۸ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۷۳۹

باقری خبر داد:

واحد بندرعباس آمادگی کامل برای  پذیرش مهمانان نوروزی را دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ازآمادگی کامل جهت راه اندازی ستاد اسکان نوروزی خبرداد و گفت: این واحد دانشگاهی تمام ظرفیت های لازم در جهت ارائه خدمات رفاهی به مهمانان نوروزی  را به کار می گیرد و چون سالهای گذشته آمادگی کامل جهت پذیرایی از مهمانان نوروزی را دارد.

مهدی باقری در جلسه پایانی ستاد اسکان دانشگاه آزاد اسلامی واخد بندرعباس با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال اظهار کرد: ستاد اسکان باید با در نظر گرفتن آمار پذیرش سالهای گذشته ، امکانات لازم را فراهم نماید و با دقت بیشتر سعی کند  تا  شرایط لازم را در زمینه رضایت همکاران و خانواده هایشان به خوبی فراهم سازد.

وی گفت: این واحد پیرو دستور ریاست عالی دانشگاه و در راستای بخشنامه سازمان مرکزی اقدام به تشکیل ستاد ویژه اسکان نموده و با آمادگی کامل به استقبال این عزیزان در سال نو می رود.

باقری خواستار دادن خدمات مطلوب و در خور شان و شخصیت کارکنان و اعضای هیات علمی شد و افزود: اعضای ستاد اسکان باید  با برخورد اسلامی و رویی گشاده مهمانان را پذیرا باشند و سعی کنند تا امور اسکان را بدون معطلی و در اسرع وقت انجام دهند.

این مسئول تصریح کرد:تجهیز مهمانسراها ، خوابگاه ها و محوطه دانشگاه و  سایر اماکن موجود دانشگاه،انجام شده و بازدید نهایی تا قبل از آغاز تعطیلات برای اطمینان از روند کار انجام می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون فرهنگی و دانشجویی ، معاون عمرانی و سایر حاضران گزارشی از روند کارهای انجام شده را بیان نمودند و  پیشنهادات جدیدی نیز برای بهبود کار ارائه دادند.  

به گزارش آنا ، شهرستان بندرعباس با جاذبه های بسیار زیبا و دلنشین و آب و هوای بهاری در این فصل از سال بازدید کنندگان زیادی ازرا از اقصا نقاط کشور به سوی خود جذب می نماید که لازم هست تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود.

 

 


نظر شما :