برگزاری کارگاه اصول و روش های نوین مدیریت مزارع میگو

۲۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۹ کد : ۱۱۸۲ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۳۸۳

در راستای ارتقای سطح علمی پرورش دهنگان میگو در استان هرمزگان، کارگاهی یک روزه  با عنوان اصول و روش های نوین مدیریت مزارع میگو دیروز  برگزار شد .

مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد بندرعباس هدف از برگزاری این دوره را آموزش و ارتقا سطح دانش پرورش دهندگان ، کارشناسان، دانشجویان و علاقه مندان به تکثیر و پرورش میگو در مزارع استان هرمزگان دانست و گفت: این کارگاه به همت انجمن علمی ماهیان زینتی ایران و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در راستای کمک به صنعت پرورش میگو  انجام گرفته است.

محمد حسین اسدیان افزود: این کارگاه ، اولین کارگاه از مجموعه چهارکارگاهی است که مقرر گردیده در استان در جهت بالابردن سطح علمی، آموزشی و تخصصی دوستداران و مزارع داران برگزار شود و سه کارگاه دیگر نیز در در هفته های آینده به ترتیب اولویت   برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: ورود دانشگاه برای بالا بردن سطح علمی، کیفی و آموزشی از خواسته های مقام معظم رهبریست که برای عبور از مشکلات اقتصادی و تحریم ها باید با قدرت وارد عمل شوند و در جهت توسعه و بالندگی کشور اسلامی گام برداریم.

به گزارش خبرگزاری آنا ، مدرس این کارگاه ،  دکتر کریستین متخصص پرورش میگو  از کشور اکوادور بود که به دعوت انجمن علمی پرورش دهندگان ماهی های زینتی به ایران آمده بود.


نظر شما :