دیدار با خانواده معزز شهید حسین احمدی طیفکانی و جانباز سرافراز غلامحسین صفایی

۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۳ کد : ۱۱۳۷ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۲۸۹
رئیس واحد بندرعباس، آرمان های شهدا را باید در جامعه  نهادینه کرد.

رئیس دانشگاه آزاد بندرعباس شهدا را میراث داران اصلی انقلاب خواند که باید آرمانها و اهداف آنان در جامعه نهادینه و گسترش یابد.

مهدی باقری و هیئت همراه در دیدار از خانواده شهید حسین احمدی طیفکانی و خانواده جانباز غلامحسین صفایی، شهادت و جانبازی را دوفصل عاشقانه از دفتر مقاومت خواند و افزود:  اگر شهادت و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام نبود امروز اسلام  و انقلاب نیز به تعالی و بالندگی نمی رسید .

این مسئول،شهادت را رمز ماندگاری انقلاب خواند و گفت:«  چنان که خون سید الشهدا قیام عاشورا را معنا بخشید، شهدا ی انقلاب نیز با خون خود انقلاب اسلامی را بیمه نمودند. »

باقری تکریم خانواده شهدا و جانبازان را از وظایف انقلابی جامعه خواند و گفت : پاسداشت خون شهدا و گرامیداشت جانفشانی ها و رشادت های شهدا  و تکریم از خانواده های این عزیزان از جمله وظایفی مهمی است که باید  همه ما سر لوحه کار خود قرار دهیم.

رئیس واحد بندرعباس از خانواده بزرگ ومعظم شهدا به عنوان چراغ هدایت برای جوانان یاد کرد وگفت:«بازماندگان شهدا کم توقع ترین و قانع ترین انسان های هستند که با داشتن حق بسیار بر گردن این ملت با تمام خضوع و خشوع و در کمال سادگی و بی آلایشی زندگی می کنند و دفاع از مرزهای ایران اسلامی را وظیفه خود می دانند که حاضر نیستند این سرمایه ذیقیمت را با هیچ بهایی معامله کنند.»

باقری در پایان این دیداربا اهداء لوح سپاس از صبر و صلابت این عزیزان قدردانی کرد


نظر شما :